Власники земельних ділянок мають вибір як получити зиск від своєї ділянки,пая : віддати в аренду , обробляти землю самому чи стати учасником пайового кооперативу.
Найпростіше,звичайно, перший варіант! Едине що рекомендують фахівці ВГО «ПРАВО НА ЗЕМЛЮ» ,це уважно читати зміст договору і прописувати в ньому час дії до трьох років ,без пролонгаціі.
Багато власників паїв чекають завершення діючих договорів аренди . На своїй землі можна заробить чималі гроші,якщо добре прорахувати всі можливості саме вашої ділянки. Тут у нагоді стануть фахівці з обробки землі та ведення бізнесу. Є готові програми ведення господарства по різним регіонам України. як наприклад -канадський проект «МІЛЬЙОН З ГЕКТАРА» ( www. Uhbdp.org.ua ) по розвитку малого та середнього бізнесу плодоовочевого ринку . Об'єднавши можливості з сусідом ,який має трактор, і кумом ,який має комбайн, і родичами ,які мають кошти, можна заробити на своїй землі вдесятеро більше ніж арендна плата за неї. Великі фірми дають посівний матеріал ,засоби захисту і добрива під форвардні контракти ( майбутній врожай). Було б бажання працювати і заробляти! ВГО «ПРАВО НА ЗЕМЛЮ» посприяє українцям налаштувати бізнес на своїй ділянці.
Ветеранам АТО
Борітеся - поборете! Вам Бог помагає!
За вас правда,за вас слава!
І воля святая!
Т.Г.Шевченко
Почалась війна за землю України. Вона точиться не тільки на Сході , а й у кожному куточку нашої держави. Під прицілом – паї українців. Просто зараз відбувається паювання земель державної власності ,по схемам , на користь кінцевих бенефіціарів - земельних олігархів. Пересічні українці не мають змоги отримати належні їм по закону ділянки . Згідно закону України, а саме статті 121 Земельного кодексу визначено, що громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної власності в таких розмірах:
• для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 гектара;
• для ведення садівництва — не більше 0,12 гектара;
• для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах — не більше 0,25 гектара, в селищах — не більше 0,15 гектара, в містах — не більше 0,10 гектара;
• для індивідуального дачного будівництва — не більше 0,10 гектара;
• для будівництва індивідуальних гаражів — не більше 0,01 гектара.