Заробіток на своїй землі

Власники  земельних ділянок мають вибір як получити зиск від своєї ділянки,пая : віддати в аренду  , обробляти землю самому  чи стати учасником  пайового кооперативу.
Найпростіше,звичайно, перший варіант! Едине що рекомендують фахівці  ВГО «ПРАВО НА ЗЕМЛЮ» ,це уважно читати зміст договору  і прописувати в ньому  час дії  до трьох років ,без пролонгаціі.
          Багато власників паїв чекають завершення діючих договорів аренди . На своїй землі можна заробить чималі гроші,якщо добре прорахувати всі можливості саме вашої ділянки. Тут у нагоді стануть фахівці з обробки землі та ведення бізнесу. Є готові програми ведення господарства по різним регіонам України. як наприклад -канадський проект «МІЛЬЙОН З ГЕКТАРА»    ( www. Uhbdp.org.ua   ) по розвитку малого та середнього бізнесу плодоовочевого ринку  . Об'єднавши можливості з сусідом ,який має трактор, і кумом  ,який має комбайн,  і родичами ,які мають кошти, можна заробити на своїй землі вдесятеро більше ніж арендна плата за неї. Великі фірми дають посівний матеріал ,засоби захисту і добрива під форвардні контракти ( майбутній врожай). Було б бажання  працювати і заробляти! ВГО «ПРАВО НА ЗЕМЛЮ» посприяє  українцям  налаштувати  бізнес на своїй ділянці.

Детальніше:Заробіток на своїй землі

Ветеранам АТО

                                                                      Борітеся  - поборете!  Вам Бог помагає!
                                                                      За вас правда,за вас слава!
                                                                      І воля святая!
                                                                                                                         Т.Г.Шевченко

   Почалась війна за землю України. Вона точиться  не тільки на Сході , а  й у кожному  куточку нашої  держави. Під прицілом – паї українців. Просто зараз відбувається паювання земель державної власності  ,по схемам  , на користь   кінцевих  бенефіціарів  - земельних олігархів. Пересічні українці не мають змоги отримати належні  їм по закону ділянки . Згідно закону України, а саме  статті 121 Земельного кодексу  визначено, що  громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної  власності в таких розмірах:
    •    для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 гектара;
    •    для ведення садівництва — не більше 0,12 гектара;
    •    для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах — не більше 0,25 гектара, в селищах — не більше 0,15 гектара, в містах — не більше 0,10 гектара;
    •    для індивідуального дачного будівництва — не більше 0,10 гектара;
    •    для будівництва індивідуальних гаражів — не більше 0,01 гектара.

Детальніше:Ветеранам АТО