Ветеранам АТО

                                                                      Борітеся  - поборете!  Вам Бог помагає!
                                                                      За вас правда,за вас слава!
                                                                      І воля святая!
                                                                                                                         Т.Г.Шевченко

   Почалась війна за землю України. Вона точиться  не тільки на Сході , а  й у кожному  куточку нашої  держави. Під прицілом – паї українців. Просто зараз відбувається паювання земель державної власності  ,по схемам  , на користь   кінцевих  бенефіціарів  - земельних олігархів. Пересічні українці не мають змоги отримати належні  їм по закону ділянки . Згідно закону України, а саме  статті 121 Земельного кодексу  визначено, що  громадяни України мають право на безоплатну передачу їм земельних ділянок із земель державної або комунальної  власності в таких розмірах:
    •    для ведення особистого селянського господарства — не більше 2,0 гектара;
    •    для ведення садівництва — не більше 0,12 гектара;
    •    для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) у селах — не більше 0,25 гектара, в селищах — не більше 0,15 гектара, в містах — не більше 0,10 гектара;
    •    для індивідуального дачного будівництва — не більше 0,10 гектара;
    •    для будівництва індивідуальних гаражів — не більше 0,01 гектара.


Ветерани АТО, які в боях за Україну набули право на пільгове виділення земельних  ділянок – ОШУКАНІ!   Влада констатує , з гордістю, що ветеранам АТО нарізали аж  5000 га …  По 2 га на ветерана…  Виходить  що своїм правом скористалися 2500 бійців!!! Офіційно статус УБД здобули  близько   400 000 чоловік і жінок … Менше 1%  отримали землю  пройшовши сім кіл чиновницького  пекла , та витративши купу нервів.   Інші ,мабуть, не потребують землі,грошей  ,можливостей  для розвитку.  Але  навіть  з цими 2500 ділянками  все не чисто…
Вже кілька років триває робота ділків , які за 100-200 & виманюють землю у ветеранів АТО.  Мовляв землю сам,без зв’язків не отримаєш,а так трошки грошей на лікування будуть у пригоді.      І це в кращому випадку! Маніпулюючи близькими,обставинами,боргами  ділки  схиляють ветеранів АТО  до делегування  їм права на отримання ділянок практично задарма. Існує схема  де використовуються   скан. копіі   документів (паспорт, посвідчення…)  учасників бойових дій. Деякі голови ветеранських громадських об ‘єднань  пропонували їх оптом ! Тому є сенс ,кожному ветерану АТО  ,перевірити наявність у себе  законно виділених  земельних ділянок  . Замовники (місцеві  фермера,агрохолдінги…)  платили ,ділкам, від   1000$ до  2000$ за 2 га для ведення особистого селянського господарства в залежності від регіону. За інші ділянки – по різному… За місце під гараж  у печерському районі  м.Київа наприклад- одна ціна, а в регіонах – інша. Робота земельної мафії розпочалась не сьогодні і не вчора –вона була завжди. Ділки шукали  клієнтів  ,хто заплатить за землю і жертв, кого можна ошукать.  Начальники  обласних земельних ресурсів,геокадастру  …(назви мінялись з часом ) за перший  та другий наказ мали гроші. Ціни стрімко зростали за останні роки. Якщо у 2015-16 р.р.  ціни були у межах 50& за наказ, то в 2018-19р.р. вже сягали 500-700& . Таксу визначав Київ ,в залежності від регіону. А кришували схему наші правоохоронні органи . Вони й самі не гребували виділяти землю на своїх родичів,близьких по  чорним схемам.  Але інформація і сліди злочину завжди залишаються!  Тож тім ,хто скористався різними схемами по захвату земельних ділянок буде гаряче. До вас прийдуть  бійці АТО , нові правоохоронці  та  Божий Суд!
ВГО « ПРАВО НА ЗЕМЛЮ»  пропонує  допомогу у вирішенні  питань і обставин по  реалізаціі свого законного  ПРАВА НА ЗЕМЛЮ в Україні.