Заробіток на своїй землі

Власники  земельних ділянок мають вибір як получити зиск від своєї ділянки,пая : віддати в аренду  , обробляти землю самому  чи стати учасником  пайового кооперативу.
Найпростіше,звичайно, перший варіант! Едине що рекомендують фахівці  ВГО «ПРАВО НА ЗЕМЛЮ» ,це уважно читати зміст договору  і прописувати в ньому  час дії  до трьох років ,без пролонгаціі.
          Багато власників паїв чекають завершення діючих договорів аренди . На своїй землі можна заробить чималі гроші,якщо добре прорахувати всі можливості саме вашої ділянки. Тут у нагоді стануть фахівці з обробки землі та ведення бізнесу. Є готові програми ведення господарства по різним регіонам України. як наприклад -канадський проект «МІЛЬЙОН З ГЕКТАРА»    ( www. Uhbdp.org.ua   ) по розвитку малого та середнього бізнесу плодоовочевого ринку  . Об'єднавши можливості з сусідом ,який має трактор, і кумом  ,який має комбайн,  і родичами ,які мають кошти, можна заробити на своїй землі вдесятеро більше ніж арендна плата за неї. Великі фірми дають посівний матеріал ,засоби захисту і добрива під форвардні контракти ( майбутній врожай). Було б бажання  працювати і заробляти! ВГО «ПРАВО НА ЗЕМЛЮ» посприяє  українцям  налаштувати  бізнес на своїй ділянці.


Новий закон про  кооперацію  власників паїв  дуже суперечливий. Незалежні фахівці  знайшли у ньому можливості  привласнення  та  продажу  паїв учасників кооперативу.  З а пройдешній час  ,в Україні , були спроби організувати   різні форми об'єднань селян:  кооперативи,агрокластери , екопоселення , тощо… Проводились конференціі ,семінари  , розроблялись закони ,підзаконні акти  - все марно! Бо мета одна -  забрати задарма землю в українців і змусити працювати ,на ній, за копійки або змусити виїхати ,на заробітки, за кордон.  В Україні 95% паїв належить населенню ,яке на ній не робе(пенсіонери, спадкоємеці,заробітчани…)  Народ це бачить і розуміє наміри влади.
У світі є позитивні приклади  співробітництва  селян(голландські  родинні кооперативи, ізраїльські кібуци, об'єднання фермерів франціі…)  Але,але,але…  Перед усім   це – взаємовигідно!   Влада всіляке сприяє  їх діяльності . Довгострокові,дешеві гроші,страхування  ризиків, лояльне митне законодавство та доступ до новацій і технологій – все просто!  Спільна  діяльність  індивідуальних господарств !  Але не з нашим щастям дочекатися від державних діячів  таких подарунків. І не хочуть,і не можуть  , і «господар» не велить. Тому треба  українцям  міркувати  самим  як ліпше жити та діяти .  Часу  замало!  Якщо нічого не робить , через  4-5 років українська земля буде у володінні  зарубіжних корпорацій.
ВГО «ПРАВО НА ЗЕМЛЮ» ,з партнерами та друзями,  підтримає  Вас , при потребі, у справах та починаннях!